Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Nyelvtanulás » Tudnátok segíteni egy kicsit...

Tudnátok segíteni egy kicsit az angolban?

Figyelt kérdés
Igazán nem tudom ezeket a will,és going to szerkezeteket.Azt szeretném kérdezni,ha azt szeretném leírni,vagy mondani,hogy „Nem tudom mikor fogsz írni nekem,de tudnod kell,hogy várok rá”,akkor going to-t kell a mondatomba írnom,vagy will-t?Őszíntén fogalmam sincs,és a Google fordítóban egy cseppet sem hiszek.Tudna valaki segíteni?
2017. nov. 3. 17:44
 1/6 anonim válasza:
12%

Will...


I dont know when you will write to me, but you need to know; I will waiting for it.

2017. nov. 3. 18:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
69%
Első: will be*
2017. nov. 3. 18:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Köszönöm!
2017. nov. 3. 18:16
 4/6 anonim ***** válasza:

will = jovo ido

going to = 'kozeljovo' ido


Azaz, lehet azt ugy is irni, hogy


I don't know when you're going to write me, but you need to know I'm waiting

2017. nov. 3. 18:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
inkább going to
2017. nov. 3. 19:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 chtt ***** válasza:
100%

"s a Google fordítóban egy cseppet sem hiszek"


Kár, pedig egész jól megbirkózott vele:

[link]

(én pl. nem írnék going to-t, mert nekem az inkább eltervezett, biztos - amennyire valami biztos lehet - jövő)

2017. nov. 3. 19:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!