Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Nyelvtanulás » Hogy tudok hollandul tanulni?

Hogy tudok hollandul tanulni?

Figyelt kérdés
16 éves vagyok. Angol kéttannyelvű suliba járok, második nyelvként németet tanulok, de szeretnék megtanulni hollandul is. Budapesten van erre lehetőség? Magántanár, tanfolyam?
2017. nov. 12. 11:13
 1/6 anonim ***** válasza:
52%
Csak egészségesen! Pláne ha mentális!
2017. nov. 12. 11:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim válasza:
84%
Két perce csekkoltam a gulgi még mindig működik. Keress rá, jó tanács: Ne ilyen kivándorlóknak szánt túlárazott gyorstalpalót válassz mert a gyári munkás szakszókinccsel nem sokra mész.
2017. nov. 12. 11:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Sajnálom, csak most vettem észre, hogy rossz kategóriába került... :)
2017. nov. 12. 11:51
 4/6 webnyelv ***** válasza:
55%

Sándor Anna holland nyelvkönyve jó lehet kiindulásnak, azzal magánúton is el tudsz indulni.

Biztos vannak magántanárok is, talán tanfolyamok is. Néhány nyelviskolában lenne érdemes érdeklődnöd.

Még ez is hasznos lehet:

[link]

A Youtube-on is vannak holland nyelvleckék angolul.

2017. nov. 12. 14:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
0%
Kimész mosogatni és magadbaszívod a konyhanyelvet.
2017. nov. 15. 13:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

Kedves kérdező!



Nem tudom, hogy aktuális-e még, de

Egyrészt a hollandnyelviskola.hu-t is felkeresheted, másrészt én is nagyon szívesen segítenék skype-on. Hollandiában tanulok nyelvészetet. Írj privátot, ha érdekel! De ha szétnézel, találsz több magántanárt). (Egyébként a holland választható érettségi tantárgy is)

2018. ápr. 11. 21:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!