Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Nyelvtanulás » Hogy kezdhetnék el angolt...

Hogy kezdhetnék el angolt tanítani?

Figyelt kérdés
Minden ismerősöm azt mondja, hogy nagyon jól magyarázok és hozzám fordulnak, ha valamilyen kérdésük akad. Arra gondoltam, hogy tudnék tanítani is, viszont hogyan lehet diákokat gyűjteni erre? Mire érdemes figyelni, mire kell vigyázni?

2017. nov. 14. 15:49
 1/3 anonim ***** válasza:
Milyen végzettséged van? Mit tudsz nyújtani a diákoknak? Mert a net tele van hirdetésekkel, ahol végzett nyelvtanárok sokéves tapasztalattal kínálnak nyelvoktatást. Tehát meg kell győznöd a tanulókat, hogy valami miatt mégis téged válasszanak. Ez lehet pl. a nagyon alacsony ár. Ismerőseid körében kell először keresgélni, ők ajánlhatnak téged. Ha pénzt kérsz érte, akkor ugye adóznod is kell utána.
2017. nov. 14. 15:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Diák vagyok, és emelt szintű érettségim van angolból (meg persze középfokú nyelvvizsgám, de az érettségi magasabb szintű). 1500-ért taníthatnék? Vagy sok ez még? Hol lehet hirdetni?
2017. nov. 14. 16:08
 3/3 anonim válasza:
Szerintem 1500Ft egyáltalán nem sok. Van rengeteg ilyen tanár kereső oldal, ahol jelentkezni is lehet tanárnak(mármint, hogy teszel fel hírdetést). Szerintem regisztrálj egy párra és tuti lesznek akik hozzád fordulnak. Sok sikert!:)
2017. nov. 14. 17:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!