Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Nyelvtanulás » Origo nyelvvizsga bizonyítvány...

Origo nyelvvizsga bizonyítvány kiállítási ideje?

Figyelt kérdés
Sziasztok! November 3-án voltam nyelvvizsgázni angolból, középszinten. Az egyetem információi szerint be kell mutatnom a nyelvvizsga eredményét legkésőbb a záróvizsga napjáig, ami valószínűleg január 3-5. Kiállítják addig a bizonyítványt? Esetleg kérhetek egy igazolást róla, hogy sikeres volt a nyelvvizsgám?

2017. nov. 16. 14:32
 1/5 anonim ***** válasza:
Szerintem valószínűleg csak januárban érkezik meg. De bemutathatod a nyelvvizsgát a záróvizsga után is, emiatt nem kell halasztani.
2017. nov. 16. 17:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Köszönöm a gyors választ, viszont azért lenne sűrgős, mert jelentkeztem mesterképzésre, amihez az oklevelemet fel kell töltenem a felvi rendszerébe időben. Borzalmas, hogy ilyen sokáig tart egy bizonyítvány kiállítása :d
2017. nov. 17. 10:43
 3/5 anonim ***** válasza:
En szeptemberben voltam es kb. 1hete kaptam kezhez. Szoval eleg necces.
2017. nov. 19. 11:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Hát szomorú, de akkor ez van, azért köszönöm szépen a válaszokat!:)
2017. nov. 19. 23:03
 5/5 anonim ***** válasza:
Szia! Sajnos nem valószínű hogy megkapod addigra. Ég hónap után van eredmény (írásbeli) és ra egy hónap minimum mire kiadják. Elég necces...
2017. dec. 21. 14:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!