Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Nyelvtanulás » Mennyi idő megtanulni japánul...

Mennyi idő megtanulni japánul úgy hogyha feltesznek egy hétköznapi (vagy akár milyen) kérdést vagy kérnek valamit tudjak rá váaszolni? Vagy elég hozzá a középfok?

Figyelt kérdés

2017. nov. 26. 18:56
 1/6 A kérdező kommentje:
*válaszolni
2017. nov. 26. 18:57
 2/6 anonim ***** válasza:
1-2 hónap
2017. nov. 30. 12:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Nekem azt mondták vagy 3 év mire elég jól megy *.*
2017. nov. 30. 15:23
 4/6 anonim ***** válasza:
A japén az elég könnyű nyelv. 1-2 hónap bőven elég egy alapfokhoz.
2017. nov. 30. 15:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:

Húha *.*

Köszönöm:)

Tanultál japánt?

2017. nov. 30. 15:27
 6/6 anonim ***** válasza:

Nem vagyok biztos hogy a #4 válaszoló mit ért alapfok alatt.

Öt nyelvvizsga szint van N5-N1, ilyen sorrendben nehezülnek. Alapnak mondhatnánk az N5,4-et, de N1 után még bőven van mit fejlődni. Azért írom ilyen pontatlanul, mert csak utánanéztm, én nem vagyok ilyen szinten.

Kitartó tanulással 6 év alatt lehet elérni az N1-et, intenzívebben 3-4, amúgy meg 10 évig is lehet macerázni, érted.

Hétköznapi kérdés alatt mit értesz?

Mi a neved?- legkönnyebb szint, néhány hét a kanák után biztos.

Hogyan készítek ezt és ezt az ételt.

Szerintem ehhez már több, hónap is szükséges.

Elvileg N3-2 elég sok mindenre, attól függ mennyire szakzsargon. Sajnos direkt 'másolata' a magyar középfok szintnek nincs, legalábbis én nem tudnám ennél pontosabban leírni.

De utcai beszédre az N1, oké.

2018. febr. 25. 20:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!