Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Nyelvtanulás » Cosmopolitan nyelviskola...

Cosmopolitan nyelviskola vélemények?

Figyelt kérdés
2017. nov. 30. 22:05
 1/3 anonim ***** válasza:
51%
Kerüld mint juhnyáj az ordasfarkast'
2017. nov. 30. 23:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Én nyáron voltam ott egy intenzív angoltanfolyamon és nem bántam meg. Előtte sok jót olvastam róla az interneten, azért választottam a Cosmopolitant, és én is tudom ajánlani.

Két tanárhoz volt szerencsém, meg voltam elégedve velük. Az órák jó hangulatban teltek, de tanultunk is. Házit adnak, nekünk elég sok volt, de kellett a fejlődéshez. Számomra hasznos volt, én egy középhaladó csoportban voltam, leginkább olyan dolgokat vettünk, amiket már tanultam (de ismétlésnek nagyon jó volt), de voltak olyan anyagok is, amiket még nem tanultam és újdonság volt.

Nekem tetszett a nyelviskola, ha megyek legközelebb, biztos a Cosmopolitant fogom választani.

2017. dec. 2. 10:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim válasza:
Angol intenzív tanfolyamra járok a Cosmopolitan nyelvsuliba Zoomon. A tanárnő (Enikő) fantasztikus: kedves, segítőkész és nagy tudású. Az ingyenes angol szóbeli tréningek is nagyon hasznosak (Ádám, Gabriel). A csoportom is szerencsére motivált. Úgy terveztem, csak Karácsonyig járok (középfok), de annyira jól megy most, hogy téli szünet után folytatom felsőfokig.
2020. dec. 26. 18:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!