Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Nyelvtanulás » Megírnátok nekem a válaszokat...

Megírnátok nekem a válaszokat az alábbi feladatokra? Ilyen kifejezésekből írunk majd dolgozatot és nem mindenben vagyok biztos. :/

Figyelt kérdés

[link]


Előre is köszi a segítséget! :)



2017. dec. 6. 22:31
 1/3 anonim ***** válasza:
M
2017. dec. 6. 22:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
100%

Adnék egy pár jó tanácsot a jövőre.

1. A kiválasztós feladatok megoldhatóak többféle úton. Például, ha ki tudod választani a jó választ. A másik út, ha meg tudod határozni a rossz választ/válaszokat. Mondjuk a 2. példánál azt mondja magyarázatként a kifejezésre, hogy: a kind of buffer between. Namost, mi lehet ütköző/szigetelés/elnyelő/akármi? Rough ride? Hát az nyilván nem. Cloud on the horizon? Elég valószínűtlen.

2. Írd meg a te változataidat, és majd az ide járók véleményezik. Elvégre, ha "nem mindenben vagyok biztos" akkor a kisebbik része kétséges. Elég, ha azokat írod meg, és véleményezteted. Magyarul, ne nézd már hülyének az ide járókat. :)

2017. dec. 7. 12:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
67%

1. After the first BABY STEPS.the enterprise began to get stronger and stronger. - babalépések


2. The Central European countries felt that they were the MEAT IN THE SANDWICH..; a kind of buffer-zone between the West and the Soviet Union. - hús a szenvicsben


3. Fortunately, we are OUT OF THE WOODS now and we can see the future more clearly. - kint vagyunk az erdőből, WOODS és nem WOOD


4. The biologists were determined to reach the other end of the jungle THROUGH THICK AND THIN. - vastagon és vékonyon át


5. With the disappearance of the tornado another CLOUD could be spotted ON THE HORIZON...; long heavy rains. - egy újabb felhőt láttak a hozironton


6. If you don’t leave my daughter alone, he said, I’m gonna MAKE IT HOT FOR YOU.... - velem gyűlik meg a bajod


7. How could they make such a silly mistake with their children in danger. The MIND BOGGGLERS. - az agytekerők - itt BOGGLERS nem BOGGLES


8. When a country of this size is AT A PINCH, turmoil is inevitable.- nehéz helyzetben van, hard pressed


9. Paying the increasing overheads while the salaries are devalued seems a TALL ORDER. - nehéz ügy


10. He had a FROG IN HIS THROAT and could only speak after coughing a bit. - béka van a szájában

2017. dec. 7. 13:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!