Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Nyelvtanulás » Szerintetek még fel tudok...

Szerintetek még fel tudok készülni a májusi emelt angol érettségire?

Figyelt kérdés
A nyelvtanuláson kívül nincsen más dolgom, januártól heti 3x járnék tanárhoz és ezen felül heti egyszer járok nyelvi klubba külföldiekkel, sok sorozatot nézek angolul és könyveket is olvasok és itthon is elkezdtem gyakorolni afeladatokat. A középszintűm 97% lett, az emelten is minél jobb eredményt szeretnék elérni, tehát minumum 70-80% kellene a felvételi miatt.
2017. dec. 13. 20:52
 1/4 anonim ***** válasza:
Simán. Hajrá!
2017. dec. 13. 20:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Nálunk átlagba 10-15%-os romlás volt az őszi szintemelőn, de igazából senki se készült komolyabban rá, főleg nem órák után. Elnézve mennyi időt töltesz a nyelvvel, én milyen eredményt értél el középen, én tennék egy kora tavaszi felsőfokút inkább.
2017. dec. 13. 21:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:

Az érettségire mindenképpen szükségem lesz mert felvételi tárgy, így meg kell csinálnom. Ugyanakkor utána szeretnék felsőfokú nyelvvizsgát is.

Köszönöm az eddigi válaszokat! Bízom benne, hogy sikerülni fog majd.

2017. dec. 13. 21:25
 4/4 anonim ***** válasza:
A felsőfokra (C1) koncentrálj, akkor az emeltnek (B2) is jól kell sikerülnie. Ott inkább az fontos, hogy a feladattípusokat ismerd, hogy ne érhessen meglepetés, és nézz utána a fogalmazás meg a szóbeli értékelésének is.
2017. dec. 14. 21:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!