Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Nyelvtanulás » Melyik a legjobb/legkönyebben...

Melyik a legjobb/legkönyebben teljesíthető felsőfokú angol nyelvvizsa?

Figyelt kérdés

Nem muszáj komplexnek lennie, lehet az egyik ilyen, másik olyan. Sok helyen olvastam róluk, de sajnos nem tudtam eldönteni, hogy melyik lenne megfelelő. Valakinek valami tipp, tapasztalatok?

21/l



2017. dec. 14. 19:27
 1/3 anonim ***** válasza:

Èn mindenkitől a Euroexam-et hallom, bár ott a legtöbb rèsze rögtönzès.

Ha jobban szereted a betanult szövegeket visszamondani, akkor ott a BME vagy Társalkodó.. amelyik típusfeladat jobban tetszik neked

2017. dec. 14. 19:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Ez rajtad is áll.

Én magamat ismerve kerülném a nyelvtan erőltetését, de a szövegértés, fordítás jöhet.

2017. dec. 14. 21:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Nekem semmivel nincs problémám, azért nem is írtam hogy mi megy jobban. Talán annyi, hogy az egynyelvű vizsga szimpatikusabb.
2017. dec. 14. 23:06

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!