Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Nyelvtanulás » Nyelvvizsgára felkészítő könyvek?

Nyelvvizsgára felkészítő könyvek?

Figyelt kérdés
Van egy alap tudásom és középfokú nyelvvizsgára szeretnék felkészülni. Tudtok olyan könyvet ajánlani, ami nyelvvizsga típusfeladataira készít fel? Tartalmazza a feladatokat és a hozzá tartozó nyelvtant is. Nem döntöttem még el, hogy melyik szervezetnél csinálom szóval bármilyennek örülök.

2017. dec. 18. 10:22
 1/3 A kérdező kommentje:
Angol nyelven :)
2017. dec. 18. 10:22
 2/3 anonim válasza:
Én ezeket ajánlom: Oxford angol nyelvtan (ebben minden nyelvtan benne van részletesen, szabályokkal és gyakorlófeladatokkal), Kérdések és válaszok angol nyelvből (ez szóbelire készít fel példa kérdések-és rá válaszokon keresztül). Az írásbelire szerintem addig nem érdemes könyvet venned amíg nem döntötted el, hogy melyik típusra mész.
2017. dec. 19. 20:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Nem tartozik hozzá nyelvtan! Előbb tájékozódj a nyelvvizsgákról, mert láthatólag fogalmad nincsen! Előbb célszerű vizsgatípust választani, és utána megvenni az arra felkészítő könyvet. Minden vizsgaközpontnak van ilyen könyve, mint ahogy minden vizsgaközpont honlapján van vizsgaleírás és mintafeladatok.
2017. dec. 22. 00:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!