Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Nyelvtanulás » Hogy tudnék megtanulni tökelét...

Hogy tudnék megtanulni tökelétesen spanyolul?

Figyelt kérdés

Beszélek spanyolul.

De még csak az alapokat.

Mindig is jó érzékem volt hozzá.

Már kiskoromban is akárhol hallottam, hogy spanyolul beszélnek tökéletesen visszatudtam mondani.

Én énekelek és így persze spanyol dalokat is szoktam! (Egyszerűen imádom*-*)

Tanulgattam, meg sok spanyol sorozatból ahogy eredeti nyelven néztem megtanultam nagyjából, de én anyanyelvi szinten szeretném beszélni!

Tudtok olyan oldalakat, alkalmazásokat, vagy bármi ilyet?

Itt az én városomban sehol sem lehet spanyolt tanulni..



2017. dec. 27. 07:58
 1/3 anonim ***** válasza:
100%
Tökéletesen? Spanyol nyelvterületen. Amúgy minél többet kell olvasni, filmet nézni, zenét hallgatni és ami a legfontosabb: beszélni.
2017. dec. 27. 10:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
32%
Kedves kérdező! Sajnos Magyarországon biztos nem tudsz megtanulni spanyolul, mármint ha a magántanárokról beszélünk, mert egytől egyig inkompetensek (már bocsánat a kifejezésért). Beszélj anyanyelviekkel szerezz könyveket és szókártyákat a nyelvtan és szókincs elsajátítására.
2017. dec. 31. 11:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Elso valaszolonak igaza van. Anyanyelvi kozegben lehet csak igazan belerazodni!
2017. dec. 31. 14:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!