Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Nyelvtanulás » Tudtok ajánlani kezdőkek jó...

Tudtok ajánlani kezdőkek jó angol könyvet?

Figyelt kérdés
pár évig tanultam már az angolt de nem igazán megy,ezért szeretnék megtanulni most egyedül. Tudtok jó könyveket ajánlani amibe a nyelvtani részeket jól leírják? A cél egy középfokú nyelvvizsga lenne.

2017. dec. 29. 14:49
 1/6 anonim válasza:

Most kb. hol jársz?

Kevered az igeidőket?

2017. dec. 29. 17:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim válasza:

Most kb. hol jársz?

Kevered az igeidőket?

Mikor szeretnéd letenni?

2017. dec. 29. 17:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Traveller
2017. dec. 29. 17:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Teljesen az elejéről szeretném tanulni mert a nyelvtant nem igen tudom. Igen keverem az időket is nem tudom pl. melyik jelent kell használni. Időben nem tudom hogy mikorra a nyelvvizsgát,amikor úgy érzem hogy már menne. De mindenap tudok rá időt szakítani,szóval intenzíven szeretném tanulni.
2017. dec. 29. 20:25
 5/6 anonim válasza:
Solutions
2017. dec. 30. 00:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Ha önállóan akarsz tanulni, a Solutions vagy a Traveller tankönyvcsalád nem megfelelő, mert minden angolul van megmagyarázva bennük.Úgy tudom az Oxford kiadó Angol nyelvtan című könyve magyar magyarázatokat tartalmaz, gyakorlatokkal természetesen. Az 5 perc angol is jó lehet,ha feliratkozol, küldik email-ben az anyagot. A neten is rengeteg megbízható oldal van (BBC English)
2017. dec. 31. 00:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!