Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Nyelvtanulás » Milyen könyvet tudtok ajánlani...

Milyen könyvet tudtok ajánlani: 1. emelt szintű német érettségire 2. angol középszintű érettségi és szóbeli?

Figyelt kérdés
2017. dec. 30. 20:35
 1/2 anonim ***** válasza:
2. Angol szóbeli gyakorlatok (OFI)
2017. dec. 30. 20:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Hát én az Egy híján 20-ból tanulok németet. Itt le van írva az összes téma igaz röviden de nem hiszem h litániát kérnének, illetve szavak is vannak hozzá. Ennek a könyvnek van angol változata is szóbelire nagyon jó (van benne pár nyelvtani feladat is egy egy téma végén) németül a könyv címe Zwanzig weniger eins, Írásbelire én inkább feladattípusokat gyakorlok ehhez jó minden régebbi feladatsor illetve ha voltál nyelv vizsgázni német szöveg német kérdés szerepel. De amiben sok ilyen típus feladat van németből ami nekem is meg van és szerintem hasznos (Német Hajnalka, Huszka Anikó Német emelt szintű érettségi és egy szilva van a könyv elején), Sajnos én csak németet tanulok így angol könyvet nem tudok ajánlani írásbelire.
2017. dec. 30. 20:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!