Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Nyelvtanulás » Középfokú nyelvvizsgán,...

Középfokú nyelvvizsgán, szóbelin mindenképpen másik vizsgázóval kell együtt lennem?

Figyelt kérdés
Láttam a neten egy középfokú nyelvvizsga szóbelit, és ott kettő vizsgázó ült egymás mellett és a vizsgáztató felváltva kérdezett. Én voltam alapfokon és ott egyedül voltam 2 vizsgáztatóval. Szóval mindenféle típusú nyelvvizsgán pl.:Origó, Euroexam, stb. középfokon, angolból, szóbelin párral kell lenni. Most vagyok 9.es és a tanárunk szeretné ha letennénk évvégén, és fel is készít minket rá de én egy kicsit félek ettől, hogy más is lesz bent mert nagyon félénk vagyok angol beszélés területén és remélem, hogy van olyan, ahol nem kell “pár”. Ha tudtok ilyet légyszi írjátok meg,de csak ha biztos.Előre is köszönöm!

2018. jan. 10. 15:41
 1/3 anonim ***** válasza:
100%
Origón egyedül vagy, és a vizsgáztatóval beszélgetsz.
2018. jan. 10. 15:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
100%
Origón, Language cert-en egyedül vagy, Euroexamon, Dexamon, telc-en párban.
2018. jan. 10. 18:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
És az Origo vagy a Language Cert a könyebb? Vagy lehetséges az, hogy különböző helyeken rakom le a nyelvvizsgát? Mármint, hogy pl.: az Origóban könyebb az írásbeli ezért az irasbelit ott, a LCen meg könyebb a szóbeli és azt meg ott rakom le, és akkor a nyelvvizsgán úgymond 2 helyről lesz megszerezve?
2018. jan. 22. 15:23

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!