Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Nyelvtanulás » Melyik nyelviskolat ajanlanato...

Melyik nyelviskolat ajanlanatok ha oroszt szeretnek tanulni?

Figyelt kérdés

Angol-nemet-orosz fordito/tolmacs szeretnek lenni, az angol es nemet tudasom megvan, jovore mennek az egyetemen szlavisztikara orosz nyelvre germanisztika minorral.

Orosz tudasom a da meg a vodka kifejezesekben kimerul

Erdemes lenne a nyaron elmenni egy kisletszamu nyelvtanfolyamra, vagy csapjak fel itthon kifejezes szotarakat es magoljam be oket? Szerintem a nyelvtanfolyam ertelmesebb, viszont szeretnem kimelni edesanyamek penztarcajat, az angolt szamitogepes jatekokbol, konyvekbol, sorozatokbol tanultam meg kb. anyanyeli szinten, minimalis tanari segitseggel (kiejtes), de tudom, hogy az oroszra nagyon rakene fekudnom.


Budapest kornyeken keresnek!


2018. jan. 20. 10:10
Sajnos még nem érkezett válasz a kérdésre.
Te lehetsz az első, aki segít a kérdezőnek!

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!