Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Nyelvtanulás » Euroexam eredmény felülvizsgál...

Euroexam eredmény felülvizsgálat, van értelme?

Figyelt kérdés

Volt aki fellebbezett itt az euroexam nyelvvizsga eredménye kapcsán és igazat adtak neki?

Csak mert az én szóbeli eredményem gyanúsan gyengébb lett a többi eredményhez képest, illetve elég hihetetlen, hogy minden részpontszámom jobb lett az első próbálkozásomhoz képest, kivéve a speaking, ami 20%al lett gyengébb az előzőnél ( és jórészt erre készültem)


2018. jan. 20. 23:09
 1/5 A kérdező kommentje:
Konkrétan arra gondolok, hogy lehetséges, hogy a társam eredményét véletlenül az én lapomra húzták be (összecserélték az értékelő lapokat?) Csak mert a társam konkrétan még csak azt se teljesítette a feladatok kapcsán, amit kellett volna ( pl dolgozz ki egy témát, és mondd el egyetértesz vele, és miért, ő pedig szimplán kifejtette a poz és a negatív oldalát a témának)
2018. jan. 20. 23:12
 2/5 anonim ***** válasza:

Lehet fellebbezni, de a nagy része nem lesz sikeres.

Egyébként meg nem nagyon tudod magadat objektíven megértékelni, mert nem látod kívülről a teljesítményedet. Én pl a writingnál sokkal jobbra számítottam, ehhez képest 65% lett, párom a speakingjét érezte min 75 körülinek, ehhez képest 59-et kapott:/ és nem volt semmi csalás meg ilyenek, egyszerűen ennyit kaphattunk rá.

2018. jan. 21. 18:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Összecserélésről még csak az Euro fórumán hallottam, itt írják, hogy ez utólag is visszakereshető, ha mégis megtörtént:

[link]

2018. jan. 21. 18:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:

Nyílván nem tudom magam objektíven megítélni, de hogy 28%ot érjek csak el, úgy , hogy a legutóbbi vizsga óta még készültem 3 hónapot, és először 48% lett kicsit gyanús..

Másrészt pedig önmagában a feladatkidolgozós résznél legalább ott figyeltem minden apró részletre, hogy mind igényes legyen nyelvtanilag, mind szókincsügyileg...

2018. jan. 21. 18:28
 5/5 anonim válasza:
Nekem 56.33%-om lett az írásbelin, feladatrészenként meglett a 40%, de a Writing-om nagyon gyanúsan le lett pontozva. Megéri felülvizsgálatot kérni vajon?
2019. jún. 4. 18:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!