Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Nyelvtanulás » Ti mit gondoltok egy ilyen...

Ti mit gondoltok egy ilyen tanárról?

Figyelt kérdés
Már 3 éve tanulok spanyolul és lassan 2 éve lesz hogy olaszul.A spanyoltanárom azt mondja hogy ne tanuljak olaszt mert csak össze fogom keverni őket,de amúgy nem szoktam!Még osztályozó vizsgát se merek bevállalni belőle mert nem tudom mit szólna hozzá...Ha ő néha összetévesztik az az ő baja.De én nem szoktam.Szerintetek?
2018. jan. 26. 19:14
 1/2 anonim ***** válasza:
52%

Ne foglalkozz vele, tanulj nyugodtan olaszul is. Azt meg majd te magad eldöntöd, hogy miből teszel osztályozó vizsgát. Neki ahhoz mi köze van!?


Mindentől függetlenül lehet hogy jót akar szegénykém, akkor meg világosítsd fel, hogy lehet hogy ő olyan hülye hogy mindent összekever de te nem.

2018. jan. 26. 19:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

Azt csinálsz, amit akarsz. Légy magabiztos, attól, hogy neki ez a véleménye, neked lehet más.


Bár én a gimiben németet tanultam, nyelvvizsgáig fajult a dolog (meg is lett) aztán Dániában kötöttem ki, s elkezdtem dánul tanulni. A két nyelv eléggé összegabalyodott, mert nagyon hasonlóak. De ez az én hibám, mert a németet abbahagytam. Plusz, szerintem annnnyira nem hasonlít a kettő.

2018. jan. 26. 21:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!