Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Nyelvtanulás » 21 évesen hogyan lehetne...

21 évesen hogyan lehetne folyékony angol nyelvtudásom?

Figyelt kérdés
Erős középfokon állok.
2018. febr. 6. 10:36
 1/7 anonim ***** válasza:
46%
Ha most 21 éves vagy, akkor már 21 évesen sehogy nem lesz folyékony. Amúgy csak úgy ha sokáig nap mint nap használod, amire a legjobb módszer, ha kiköltözöl egy angol nyelvű országba. De még így is hogy középfokról egy teljesen folyékony angol tudásod legyen, az bele fog telni egy 3 évbe minimum, HA tényleg sokat foglalkozol a nyelvvel.
2018. febr. 6. 10:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
0%
Ha nem folyékony az angolod, akkor nem állsz erős középfokon. Tanulj és gyakorolj!
2018. febr. 6. 10:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:

Már miért ne lehetne erős középfok? 90 %-os emwlt érettségit írtam.

Viszont a folyékony, amivel akár dolgozhatnék is, emssze van tőlem.

2018. febr. 6. 11:19
 4/7 anonim ***** válasza:

Simán lehet folyékony nyelvtudásod.


Én 26 évesen kezdtem el tanulni az angolt és 1 év alatt folyékonyan beszéltem.


Ne hallgass a károgókra. Keress egy jó kommunikatív nyelvtanárt és járj el hozzá beszélgetni.


Válassz Audióbookot amit folyamatosan hallgatsz (szakaszról-szakaszra feldolgozva) és nézz filmeket stb...

2018. febr. 6. 17:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

Persze ha megteheted költözz ki Londonba vagy más angol nyelvterületre mert az a legjobb!


Én is így tanultam

2018. febr. 6. 17:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:

Ki szeretnék menni, de abban a munkakörben kötelező a Fluently English, vagy minimum felsőfok.

Mindenképpen ki szeretnék menni.

2018. febr. 6. 17:37
 7/7 anonim ***** válasza:

"Már miért ne lehetne erős középfok?"


Mert az erős középfok gördülékeny kommunikációt feltételez. Keress rá a B2 és a C1 szint meghatározására, ha van kedved! Ha nem tudsz folyamatosan kommunikálni, mégpedig számos témában, akkor nem vagy erős középszinten, akárhány százalékot is írsz. Nyugodtan pontozd le ezt is, ha gondolod!

2018. febr. 6. 18:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!