Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Nyelvtanulás » Hogyan és miből kezdjem el...

Hogyan és miből kezdjem el tanulni az olaszt?

Figyelt kérdés
Szeretnék kedvtelésből olaszul tanulni, de csakis autodidakta módon otthon. Jelenleg angolból B2 szinten vagyok és azt fejlesztem tanár segítségével tovább, jövőre szeretnék C1 szintre jutni. 11. osztályba vagyok, sok elfoglaltságom van és már külön tanárhoz járni még ebből is már nem szeretnék. Viszont otthon szabadidőmben szívesen tanulnám. Milyen könyvek, oldalak vannak, ahol egyedül meg tudom érteni és elsajátítani a dolgokat?

2018. febr. 11. 15:28
 1/4 anonim ***** válasza:

Ha szavakat szeretnél tanulni, le lehet tölteni alkalmazásokat.


Én tanultam olaszt a gimiben, mi a Progetto Italiano könyvekből tanultunk, otthon pedig a PONS könyvekből gyakoroltam a nyelvtant és az igeidőket.

2018. febr. 11. 18:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Magát a nyelvet nyelvtannal, szavakkal együtt szeretném 0-ról elkezdve tanulni.
2018. febr. 11. 19:00
 3/4 anonim ***** válasza:
Nézz egy csomó olasz filmet eredeti hanggal, felirattal, iszonyatosan sok van.
2018. febr. 21. 01:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Nuovo Progetto Italiano tankonyvcsalad
2018. febr. 21. 11:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!