Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Nyelvtanulás » Milyen típusú nyelvvizsgát...

Milyen típusú nyelvvizsgát tegyek német B1-ből? Melyik a legkönnyebb? (Origo, BME, Telc stb)

Figyelt kérdés

2018. febr. 13. 20:45
 1/2 anonim ***** válasza:
100%
Mindegyikben hasonló feladatok vannak, szóval tök mindegy. Amelyik szimpatikus.
2018. febr. 14. 18:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
71%
Szerintem az origo a legegyszerubb ezek kozul bar az nem nemzetkozi csak Magyarorszagon fogadjak el. A telc szerintem eleg nehez az alapfok is feler egy kezdo B2 szinttel marmint az írásbeli resze a szobeli egesz könnyű. Az origon mindenhol van szotar a telcnel sehol. A BME ott a levelek szimpatikusabbak nincs olyan nehez az olvasas erteae mint a telcnek de a hallas az szerintem nehezebb. Akkoe van meg olyan hogy ECL ez nemzetkozi ott az irasbelin csak 2 feladat van olvasas illetve levelnel szetintem ezek egyszeruek a levelnel van szotar az olvasasnal nincs. Azonban a hallas szinte en azt mondom itt a legnehezebb a szobelin temak vannak mint az origonal amiket ugye otthon megtanulsz es arról beszélgettek.
2018. febr. 17. 17:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!