Ahogy a legtöbb weboldal az interneten, ez a webhely is cookie-kat használ, melyekre szükség van a weboldal teljes működéséhez. Weboldalunk böngészésével Ön elfogadja a cookie-k használatát. További információ

Főoldal Belépés/Regisztráció Egy véletlen kérdés Facebook

Kategória: Közoktatás, tanfolyamok » Nyelvtanulás

A kérdés

Nyelvvizsga bármi áron! Ötlet?

Nemrég diplomáztam, rengetegszer voltam már nyelvvizsgázni, de sikertelenül, mindig lecsúsztam, de nem sokkal... Az IT szektorban dolgozom, és napi szinten használom az angolt (főképp írásban), de a nyelvvizsga sehogysem jön össze :( Esetleg van bárkinek bármilyen ötlete/tanácsa/javaslata? Bármit szívesen fogadok, már a nyelvvizsga vásárláson is gondolkodtam, mert egyszerűen nincs más ötletem.... :(

Válaszokat előre is köszönöm!

febr. 15. 00:37  Privát üzenet  Tetszik 

A válaszok
Hogy diplomáztál nyelvvizsga nélkül? Hivatalosan még nem?

Amúgy angoltanár és Pannon.
Nekem alap igeidőket használva megvolt. Talán azt se tudtam mi az a present perfect :D

A válaszíró 77%-ban hasznos válaszokat ad.
# 1/5Időpont febr. 15. 01:13 Privát üzenet
Mojjo nevű felhasználó válasza:

Min csúszol el? Mi nem megy? Milyen szintű nyelvvizsga kellene?

A válaszíró 82%-ban hasznos válaszokat ad.
# 2/5Időpont febr. 15. 01:19 Privát üzenet
Jó lenne tudni, hogy melyik része nem megy..
Milyen szintről van szó... bár ha infós szak, akkor általában elég a középfokú.

Menj tanárhoz, közöld a célokat, azt, hogy mi nem megy és majd ő felkészít.

A válasz 50%-ban hasznosnak tűnik. A válaszíró 73%-ban hasznos válaszokat ad.
# 3/5Időpont febr. 15. 08:00 Privát üzenet
Én is a tanárt ajánlom. Egyedül nyilván nem megy. Ha mindent ugyanígy csinálsz más eredményt várni nem érdemes. Esetleg egy IT területen mozgó, angol nyelven is beszélő coach, aki a stresszt is csökkentené benned a vizsgával kapcsolatban? A&K Akadémián láttam ilyet, ha jól emlékszem, ott mintha lenne angol nyelvoktatás is.

A válaszíró 75%-ban hasznos válaszokat ad.
# 4/5Időpont febr. 15. 13:31 Privát üzenet
Beszélj, és tölts ki teszteket.

Hiába beszélek én is napi szinten németül a rhadt nyelvvizsga nekem sem megy, valami kis hülyeségen elcsúszok.

Pedig már 1,5 éve külföldön is élek, bármit elintézek szinte a hivatalokban is, akárhol de a nyelvvizsgával nem boldogulok :D Vicc, amúgy.

A válaszíró 69%-ban hasznos válaszokat ad.
# 5/5Időpont febr. 18. 14:09 Privát üzenet

Értesítsünk róla, ha új válasz érkezik? Válasz küldése

Kapcsolódó kérdések
Ebből lehet később bármi gondom?
Német nyelvvizsgáznék a nyáron, tudnátok segiteni? Konyvek, sorozatok, barmi?
Ponthúzáskor miért örülnek a diákok? Hiszen attól, hogy van annyi pontja, amivel ELVILEG felveszik, még nem biztos, hogy tényleg felveszik, hiszen lehet, hogy másoknak több van,..
Ecl c1 nyelvvizsga tapasztalatok? Barmi? Penteken lesz es iszonyatosan felek. A hallgatastolleginkabb. Igazabol olyasmik erkelnenek hogy levelnel es a szobelinel mirol kellett..
Van bármi különbség angol és német nyelvvizsga között?
Most felvettek fősulira, de magán okokból ki akarok hagyni egy évet. Jövőre viszont akarok menni. Lesz ebből bármi hátrányom? Jövőre kötelező lesz 2 nyelvvizsga vagy emelt szintű?..

Kérdések a Közoktatás, tanfolyamok rovatbólKérdések a Nyelvtanulás rovatból

Minden jog fenntartva © 2018, www.gyakorikerdesek.hu | GYIK | Szabályzat | Sitemap | Jogi nyilatkozat | Adatvédelmi szabályok | WebMinute Kft. | | Kapcsolat: info (kukac) gyakorikerdesek.hu