Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Nyelvtanulás » Nyelvvizsga bármi áron! Ötlet?

Nyelvvizsga bármi áron! Ötlet?

Figyelt kérdés

Nemrég diplomáztam, rengetegszer voltam már nyelvvizsgázni, de sikertelenül, mindig lecsúsztam, de nem sokkal... Az IT szektorban dolgozom, és napi szinten használom az angolt (főképp írásban), de a nyelvvizsga sehogysem jön össze :( Esetleg van bárkinek bármilyen ötlete/tanácsa/javaslata? Bármit szívesen fogadok, már a nyelvvizsga vásárláson is gondolkodtam, mert egyszerűen nincs más ötletem.... :(


Válaszokat előre is köszönöm!



#ötlet #nyelvvizsga #tanács #középfokú #nyelvvizsga vásárlás #nyelvvizsga pénzért
2018. febr. 15. 00:37
 1/5 anonim ***** válasza:

Hogy diplomáztál nyelvvizsga nélkül? Hivatalosan még nem?


Amúgy angoltanár és Pannon.

Nekem alap igeidőket használva megvolt. Talán azt se tudtam mi az a present perfect :D

2018. febr. 15. 01:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 Mojjo ***** válasza:
Min csúszol el? Mi nem megy? Milyen szintű nyelvvizsga kellene?
2018. febr. 15. 01:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Jó lenne tudni, hogy melyik része nem megy..

Milyen szintről van szó... bár ha infós szak, akkor általában elég a középfokú.


Menj tanárhoz, közöld a célokat, azt, hogy mi nem megy és majd ő felkészít.

2018. febr. 15. 08:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Én is a tanárt ajánlom. Egyedül nyilván nem megy. Ha mindent ugyanígy csinálsz más eredményt várni nem érdemes. Esetleg egy IT területen mozgó, angol nyelven is beszélő coach, aki a stresszt is csökkentené benned a vizsgával kapcsolatban? A&K Akadémián láttam ilyet, ha jól emlékszem, ott mintha lenne angol nyelvoktatás is.
2018. febr. 15. 13:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Beszélj, és tölts ki teszteket.


Hiába beszélek én is napi szinten németül a rhadt nyelvvizsga nekem sem megy, valami kis hülyeségen elcsúszok.


Pedig már 1,5 éve külföldön is élek, bármit elintézek szinte a hivatalokban is, akárhol de a nyelvvizsgával nem boldogulok :D Vicc, amúgy.

2018. febr. 18. 14:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!