Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Nyelvtanulás » Szeretnék koreaiul megtanulni,...

Szeretnék koreaiul megtanulni, Hajdú-Bihar megyében lehetséges?

Figyelt kérdés
Valaki tud Hajdú-Bihar megyében egy olyan iskolát/tanfolyamot ahol normálisan megtudok tanulni koreaiul? Mivel kpopper vagyok, szeretnék többet érteni a kpop dalok dalszövegéből, anélkül hogy hunsub-os videókat kelljen böngészni, vagy magyar dalszöveget keresni, meg még emellet kiszeretnék menni és ha lehet idősebb koromra ki is költözni Dél-Koreába. 13/L

2018. febr. 19. 19:25
 1/6 anonim ***** válasza:
Szia, en is hajdu-Biharban lakom és érdekel a koreai nyelv, de meg én se találtam olyan tanfolyamot így magamtól tanulok :)
2018. febr. 21. 01:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

Ez ugyan nem tanfolyam, de van Debrecenben egy nemzetközi gyülekezet, ahol koreaiak is vannak (pl. a gitáros, a zongorista). Nézd meg a honlapjukat, és ha szimpatikus, látogass el, biztos szóba is tudsz velük elegyedni, lehet, hogy nyelvórát is meg lehet velük beszélni.

[link]

2018. febr. 21. 16:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
16:58 Aztaa! Nagyon szépen köszönöm, egy álmom válik valóra! :,)
2018. febr. 21. 20:00
 4/6 anonim ***** válasza:
Én vállalok diákokat, de budapesti vagyok. Ha tervben van nálad és majd sikerül az ELTE koreai szakára bejutnod, akkor ott úgyis találkozunk, leginkább ottani diákokkal foglalkozom.
2018. márc. 13. 18:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim válasza:

Kedves utolsó!


Online is vállalsz nyelvoktatást?

2018. márc. 28. 12:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
18:56 Hát remélem hogy sikerül majd bejutnom. :) Köszönöm! <3
2018. márc. 29. 08:16

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!