Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Nyelvtanulás » Origó nyelvvizsgán lehet úgy...

Origó nyelvvizsgán lehet úgy ceruzával írni, hogy utána átírom tollal?

Figyelt kérdés

A labor rész nekem nagyon gyors, így én úgy gyakoroltam, hogy mindent ceruzával írok, majd amikor második meghallgatásnál jól hallom akkor átírom tollal. Megengedik ott, hogy először ceruzával írjak? Vagy egyből kötelező tollal írni? Erről sajnos sehol nem olvastam semmit.

Ha valakinek van valami tapasztalata szívesen fogadnám :)



2018. febr. 26. 21:35
1 2
 1/13 anonim válasza:
Szerintem ne kockáztass írd be tollal, aztán ha nem jó, akkor legfeljebb átírod :P. Amúgy te is holnap után mész?
2018. febr. 28. 16:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 A kérdező kommentje:

Igen én is pénteken megyek :) nagyon félek :(

Az a baj, hogy gyorsan odafirkantom, hogy mi lenne a jó, de h ne maradjak le a szövegtől, így nincs időm megfogalmazni úgy ahogy a szövegben mondják

2018. febr. 28. 16:44
 3/13 anonim válasza:
Nyugi meg lesz az :) Én a szóbelire leszek kíváncsi.
2018. febr. 28. 19:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim válasza:
Sok sikert srácok en is penteken megyek
2018. febr. 28. 21:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim válasza:
Én is pénteken megyek:D Sok sikert :)
2018. márc. 1. 10:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim válasza:
Én is holnap megyek,de ha adhatok egy tanácsot,akkor az az,hogy írjátok a hallásértésnél a jegyzetet ceruzával,mivel LEHET ceruzával írni. Nekem mindig ezt mondta a tanárom, hogy jegyzeteljek ceruzával a lap oldalára , utána úgyis ki tudom radírozni,majd átírom tollal.
2018. márc. 1. 17:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
Én is ma megyek. Sok sikert!!!!!
2018. márc. 2. 10:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim válasza:
Ti hogy éreztétek a hallásértést? A golfos feladatra gondolok.
2018. márc. 2. 17:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:

Szerintem nem volt vészes egyik feladat sem. Sőt a másodikat kifejezetten könnyűnek találtam.

Sok sikert az írásbelihez holnap!!!

2018. márc. 2. 20:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim válasza:

A második szerintem is könnyű volt, de a golfosnál sok válaszban nem vagyok biztos.

Ti milyen megoldásokat írtatok?

Ráadásul, így, hogy csak 7 kérdés volt és 1-1 válasz négy pontos... elég necces.

2018. márc. 2. 20:47
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!