Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Nyelvtanulás » Mit jelentenek ezek a német...

Mit jelentenek ezek a német kifejezések?

Figyelt kérdés

doch mal

nicht mal



2018. márc. 5. 23:02
 1/10 anonim válasza:
Függ a szövegkörnyezettől igy nehèz leforditani..talàn :de màr,mègegyszer..nicht mal:ilyet mèg nem hallottam pedig règota èlek itt kinnt..ha mondatba foglalod lehet h több kiderül.
2018. márc. 5. 23:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 Rick Mave ***** válasza:
#1) Du lebst schon lange in Deutschland und hast nicht mal eine so gängige, alltägliche Redewendung gehört? Dabei ist es nicht mal schwierig, sich sogar selbst paar Beispielsätze auszudenken. Versuch es doch mal!
2018. márc. 6. 09:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:

Geh doch mal zum Friseur am Marktplatz.

Kannst du nicht mal ein paar Tage Urlaub machen?

2018. márc. 6. 23:21
 4/10 anonim válasza:
Ich benutze es einfach nach Gefühl, und scheiße darauf, wie es auf Ungarisch heißt.
2018. márc. 10. 10:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim válasza:
Igen règóta èlek Svàjcban ès ezt itt nem hasznàljàk ùgy mint a nèmeteknèl..hidd el itt is van pàr kifejezès amire a nèmet csak pislog..mert egyszerűen nem ugyanaz a nyelvjàràs..csak ezèrt írtam..de nyílvàn több esèlye van annak aki richtig hochdeutschot beszèl..mert a schwitzerdütsch total anders..
2018. márc. 10. 21:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim válasza:
Soo 😂🤣
2018. márc. 10. 21:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim válasza:
Sorry az elöző is èn voltam..igazad van igy mar vilàgos!pèlda utàn..nem gondoltam utana..bocs mindenkotöl..
2018. márc. 10. 21:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:

Geh doch mal zum Friseur am Marktplatz


(Menj el a piactéri fodrászatba)

2018. jún. 29. 15:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:

Kannst du nicht mal ein paar Tage Urlaub machen?


Nem tudsz (már) néhány nap szabit kivenni

2018. jún. 29. 15:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 Rick Mave ***** válasza:
Kannst du nicht mal ein paar Tage Urlaub machen? = Még csak néhány nap szabadságot se tudsz kivenni?
2018. jún. 29. 18:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!