Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Nyelvtanulás » 13 évesen lehet alapfokú...

13 évesen lehet alapfokú angol nyelvvizsgát tenni? Illetve mi van az alapfokúban?

Figyelt kérdés

2018. márc. 7. 16:41
 1/8 anonim ***** válasza:
0%

Úgy tudom, csak akkor jelentkezhetsz, ha idén betöltöd a 14. életéved. Az alapfokú nyelvvizsga hasonló szintű, mint a középszintű érettségi. Azokat letöltheted innen:


[link]


Hogy pontosan milyen feladatok vannak a vizsgán, attól függ, melyik vizsgatípusra jelentkezel.

2018. márc. 7. 16:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 Ridamov válasza:
72%
Csak 14 évesen. Én a 7. Éve tanulok németet és az alapfokút 8. Ban lehet letenni
2018. márc. 7. 17:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
86%

Az alapfokúnak semmi értelme, azért szoktak küldeni az általánosból, hogy elmondhassák értekezleten. Pénz és időpazarlás.

Nem,az érettségi sokkal nehezebb...

14 év az alapfeltétel.

Ha hiszel nekem, hanyagolod ezt és 2-3-4 év múlva csinálsz egy középfokút.

2018. márc. 7. 20:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
73%
Igen,csak 14 éves kortól lehet.Szerintem is felesleges az alapfok,én angolból nyolcadikban raktam le a középfokot.
2018. márc. 7. 20:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:

Koszonom.

Miert nem erne meg az alapfoku?

2018. márc. 8. 22:56
 6/8 anonim válasza:
78%

Szia! Az alapfokú azértt nem éri meg, mert az égvilágon semmit nem tudsz majd kezdeni vele az életben. Az egyetemi diplomához is legalább középfokú nyelvvizsga kell.

Épp ezért pénzkidobás az alapfokú, én azt javaslom, hogy inkább várj még egy kicsit a nyelvvizsgával, ha csak 13 éves vagy, akkor még bőven ráérsz vele! Én most vagyok 16, megcsináltam a középfokot, és még így is én voltam ott a legfiatalabb vizsgázó. Hidd el, ráérsz még vizsgázni! :)

2018. márc. 9. 16:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

3-as vagyok. Én is pont ezt írtam, muért lettem lepontozva.

És egy középszintű érettségi igenis nehezebb egy alapfokú nyelvizsgánál.

De mindenkinek a saját dolga. Az iskolák meg azért erőltetik, mert el lehet mondani, hogy hány nyelvvizsgás van, feljebb vannak a rangsorban stb.

Még munkahelyen is körberöhögnek vele. Meg a diplomához, illetve majd neked a felvételihez is, min. középfokú kell majd.

Egy egy wc papírral egyenértékű. Pénz és időpazarlás.

2018. márc. 9. 16:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
Koszonom szepen mindenkinek, akkor meg varok az ilyennel. :)
2018. márc. 12. 19:19

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!