Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Nyelvtanulás » Létezik olyan maláj vagy...

Pszeudonike kérdése:

Létezik olyan maláj vagy indonéz nyelvvizsga, amit akkreditáltatni lehet Magyarországon?

Figyelt kérdés
Sziasztok! Egyerűen nem akarom elhinni, hogy egy nyelvből, amit százmilliók beszélnek, nem lehet nyelvvizsgát tenni. Kettőt találtam, az egyik a BIPA, de szerintem ez talán tanároknak van. A másik a THE MALAY LANGUAGE PROFICIENCY CERTIFICATION TEST FOR NON-MALAYSIANS (SKBMW). Ez utóbbi tűnik talán megfelelőbbnek. Tud bárki bármit ezekről vagy más nyelvvizsgákról bahasából? Nagyon köszi!

#nyelvtanulás #nyelvvizsga #maláj #Indonézia #dél-kelet ázsiai nyelvek #nyelvvizsga akkreditáció
2018. márc. 9. 12:46
 1/8 anonim ***** válasza:
49%
I am Indonezisch.
2018. márc. 11. 14:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:

Malajziaban nincs ugy kulon nyelvvizsga mint nalatok.


Ha itt tanulsz, akkor minden evben vizsgazol a nyelvbol. Aztan a vegen bekerul a diplomadba.

2018. márc. 25. 09:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
Szia! Sejtettem, pedig igény lenne rá. Itthoni diplomához is jól jönne. :(
2018. márc. 26. 16:50
 4/8 anonim ***** válasza:
Azert mert egyszerunek tunik? Egy szintig az. Aztan belemelyedsz, nem is olyan egyszeru.
2018. ápr. 4. 17:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Utolsó, mennyire beszeled az indonéz nyelvet? :)
2018. ápr. 4. 19:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

Az indonez nyelvet alapszinten beszelem, a malaj nyelvet viszont magas szinten.


Merthogy sokan azt hiszik, hogy ugyanaz a ketto, de nem. Kerdezz meg egy malaj es egy indonez anyanyelvut a percuma szo jelenteserol :)

2018. ápr. 6. 09:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

Malájban nem vagyok otthon, de az indonéz elég jól megy. Nem volt vele sok gondom, mondjuk 3 magántanárom is van. (Feleség és két gyermek 😁)

...azért az Indonézzal is óvatosnak kell lenni. Nem mindegy hogy, padamu vagy pajamu.

2018. ápr. 6. 13:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

jalan (road, way) or jalang (bitch)


I'm Indian, not Indonesian.

2019. máj. 10. 18:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!