Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Nyelvtanulás » Nyelvel valo kerdesem volna?

Nyelvel valo kerdesem volna?

Figyelt kérdés

Szoval elv az angol nyelv a vilag nyelv amit mindenhol elfogadnak munkaval stb.

De meg is ha dolgozni akarok mashol az adott orszag nyelvet kell ismernem. Ez eddig rendben van es meg is kertem

Nemeteknek nemet

Svedeknel sved.stb


De akkor meg is minek tanitjak minden iskolanan az angolt?xD

Ja es arrol ne is beszeljunk hogy angliaba kanadaba amerikaban munkat valalni eleg nehez.

Angoloknal meg talan minimal berert kapsz egy 12 oras mosogatoi allast...



2018. márc. 11. 07:40
 1/3 anonim ***** válasza:
100%

Neked először a MAGYAR nyelvet kellene megtanulnod.


Másodszor az angolt NEM AZÉRT tanítják, NEM ARRA való, hogy kölföldön nyelvtudás nélkül tudj mosogatni!


Az angol egyrészt arra jó, hogy ha más országban vagy - nyaralni, tanulni vagy egyéb okból, akkor tudj információkat kérni másoktól, illetve el tudj igazodni, tudj vásárolni, stb.

Másrészt - és ez a föbb ok -, hogy a tudományban meg a legtöb egyéb területen is minedn ifnó angolul jelenik meg, hogy mindenki meg tudja azt érteni.

2018. márc. 11. 07:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:

Ertem koszonom

Bocsi a mobilomon allandoan megvaltoztatja a szavakat es lusta vagyok 3x kijavitani

2018. márc. 11. 08:02
 3/3 anonim ***** válasza:
100%
Az angol a közös nemzetközi nyelv. Ezt használják sok konferencián, tárgyalásokon, manapság egyenesen elvárás komolyabb munkakörökben és diplomás értelmiségiek között, hogy beszéld. Vagy akár csak ha nyaralni mész valahova, nem kell görögül vagy thaiul megtanulnod, hanem az angolt használod, persze az más kérdés, hogy megértik-e ők is.
2018. márc. 11. 09:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!