Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Nyelvtanulás » IELTS vizsgara milyen tanarral...

IELTS vizsgara milyen tanarral keszuljek fel?

Figyelt kérdés
szeretnek lerakni egy b2es nyelvvizsgat nyar vegere es kene egy tanar. ti milyen tanarral keszultetek fel, tudjatok ajanlani? nagyon fontos lenne, olyan kene akinek vannak ielts-es feladatai, o is letette mar es segitett masoknak is. a mostani tanarom semmit se tud a nyelvvizsgarol es kene mar egy uj..

2018. márc. 11. 11:21
 1/5 A kérdező kommentje:
Vagy az is jo hogyha az ielts british council nyelvtanfolyamara megyek? vagy inkabb magantanar?
2018. márc. 11. 12:11
 2/5 anonim ***** válasza:
0%
Nem kell tanar, legy elhivatott megy az magadtol is nekem is ment :-)
2018. márc. 11. 14:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
:DDD hat szerintem azert nehez letenni egy b2est egyedul, tanar nelkul. egyebkent meg ha a kerdesre valaszolnal, megkoszonnem
2018. márc. 11. 14:19
 4/5 anonim ***** válasza:
Priviben megy.
2018. márc. 12. 16:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Minden attól függ hogy milyen szinten vagy! Én márciusban tettem le az IELTS-t, 7.5-os lett (C1-es szint) magamtól tanultam rá,gyakoroltam, mert nem akartam újabb 50 ezret fizetni csak a tanfolyamra. Nem jártam tanfolyamra így nem tudom megmondani hogy megéri-e, viszont utólag nagyon hálás vagyok hogy magamtól készültem rá, mert tényleg nem olyan nagy ördöngösség az IELTS, csak sokat kell rá készülni :) de mondom, nem tudom milyen szinten vagy, ha az alapoktol akarsz felkészülni B2-re, akkor talán tényleg szükség van egy tanárra, viszont ha társalgási szinten beszélsz angolul, szerintem egyedül is sikerül! :) Sok sikert a továbbiakhoz!
2018. máj. 23. 10:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!