Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Nyelvtanulás » Hol ismerkedhetnék külföldiekk...

Hol ismerkedhetnék külföldiekkel nyelvgyakorlás céljából?

Figyelt kérdés

Az angolomat szeretném fejleszteni, mert ha válaszolni kell, akkor sokszor leblokkolok 😕

Egyébként hallás alapján mindent értek, a nyelvtan is megy, a szókincsem is egész gazdag.

A beszélgetést viszont szeretném gyakorolni, úgy érzem szükségem lenne rá. Tehát a kérdésem: ismertek-e olyan oldalt/appot/bármit ahol beszélgethetnék, esetleg barátkozhatnék olyan külföldiekkel, akikkel angolul beszélnénk?

Előre is köszönöm a válaszokat!



2018. márc. 15. 14:49
 1/8 anonim ***** válasza:
72%

Ha van némi szabadidőd, akkor ajánlom figyelmedbe az AFS önkéntes programját. Rengeteg külföldi diákot ismerhetsz meg különböző kultúrákból, ráadásul az önéletrajzodban is remekül mutat :)

Itt olvashatsz róla bővebben:

[link]

2018. márc. 15. 14:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
28%
Ez talán furán hangzik, de én Tinderen ismerkedek külföldiekkel😀Persze ezt abban az esetben ajánlom, ha a kellemest szeretnéd ötvözni a hasznossal. If you know what I mean.
2018. márc. 15. 16:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Viszont "kulfoldik" helyett angol anyanyelvuekekt keress. A sok kulfoldi rosszul beszeli/korulirja amit mondani akar, ezektol csak rosszul tanulod a beszelgetest.
2018. márc. 16. 13:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
60%

#2


Ja, persze! Mert egy angol anyanyelvű pont az Ohat-Pusztakócsi szingliket monitorozza randi céljából! Hihető.

2018. márc. 17. 02:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
#4-es, a ruszki es azsiai csajokat skubizzak am.
2018. márc. 17. 03:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
#5 Tudom. Nekem is dobálja az ukrán és román k.rvákat, mert 50 km-es körzeten belül vannak. De nem biztos, hogy tőlük éppen angolul tanulhatnék.
2018. márc. 18. 00:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
#4 Képzeld el, én Budapesten élek, itt több a külföldi találat, mint a magyar.
2018. márc. 18. 01:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Persze. Biztos a sorosista migráncsok.
2018. márc. 19. 18:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!