Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Nyelvtanulás » Olasz nyelv A2 szinten szerint...

Olasz nyelv A2 szinten szerintetek elsajátíttható a 0-ról fél év alatt? Főként Duolingo használatával, meg 1-2 olasz baráttal való beszélgetéssel.

Figyelt kérdés
2018. márc. 15. 22:40
 1/4 A kérdező kommentje:
* elsajátítható
2018. márc. 15. 22:41
 2/4 anonim ***** válasza:
95%
több nyelvet próbáltam tanulni duolingoval, nekem egyszerűen használhatatlan az az app. random mondatokat dobál hozzád, random kontextusokat, nyelvtani háttér nélkül fogalmad sincs, mi miért történik. szerintem egy alap nyelvtanfolyamot csinálj meg, hogy legalább valami fogalmad legyen a nyelvről
2018. márc. 16. 00:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Simán, még több is, én is tanultam olaszt. De inkább a PONS nyelvkönyveket ajánlom, magyarul van írva a magyarázat. Van külön olyan alkalmazás is, amivel csak szavakat tanulhatsz, különböző témakörökben. 6000 szó, azt hiszem, hasonló a neve, de biztos kidobja a kereső, ha beírod azt, hogy olasz szavak.
2018. márc. 16. 13:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat :)
2018. márc. 19. 18:56

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!