Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Nyelvtanulás » Valaki lefordítaná nekem ezt?...

Valaki lefordítaná nekem ezt? (nem olyan hosszó kb is elég)

Figyelt kérdés

Egy jázékból van de nem értem teljesen


United States has capitulated


Adolf Hitler has announced that the cowardly American nation could no longer withstand the pressure from the overwhelming presence of German forces throughout the country. The American goverment chose to flee the country and has gone into exile. Their main forces have capitulated and the Greater German Reich is now in control of their home area.

Thought the war against what remains of the Allies continues elsewhere, this is a great victory for all the Axis.



2018. márc. 24. 18:04
 1/2 anonim ***** válasza:
67%
translate.google.com
2018. márc. 24. 18:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
100%

Az Egyesült Államok kapitulált

Hitler bejelentette, hogy a gyáva amcsi nemzet nem tud tovább ellenállni az egész országban a német csapatok nagy arányú jelenlétének, ezért az amcsi kormány úgy döntött, hogy elmenekül az országból, száműzetésbe vonult. Legnagyobb erőik kapituláltak, és a Nagy Német Birodalom irányítja most a hazájukat. (Thought helyett Though!) Bár a Szövetségesek megmaradt erői ellen máshol még folytatódik a háború, nagy győzelem ez a Tengelyhatalmaknak.

2018. márc. 25. 09:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!