Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Nyelvtanulás » Egyedül megtanulni angolul?

Egyedül megtanulni angolul?

Figyelt kérdés

Szeretnék már megtanulni angolú de az iskolában csak németre van lehetőség ezért jutottam arra hogy na majd én egyedül:) Persze tudom hogy jobb lenne egy tanár de arra nyárig még nincs lehetőség.


Arra lennék kíváncsi milyen kezdőknek való oldalak,könyvek vannak amikkel egyedül is meg lehet tanulni egy alap szintre.Leginkább olyanra gondoltam ahol magyarul is le van írva hogy mi mért van hogy kell kiejteni a szavakat és hasonlók.


Kinek milyen tapasztalata van az egyedül való nyelvtanulásban mennyire járható út?

köszönöm


2018. ápr. 2. 22:05
 1/6 anonim ***** válasza:
72%
Ajánlom a könnyen gyorsan angolul youtube csatornát.
2018. ápr. 2. 23:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

Horváth Károly: Twenty but one Egy híján húsz (19 lecke szószedettel, miniolvasmányokkal, tesztekkel)


Szalai Nóra: www.5percangol.hu + Nóri könyvei, munkafüzete

2018. ápr. 3. 04:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

Raymond Murphy: English Grammar in Use


ebből egyedül is az egész nyelvtant meg tudod tanulni, vannak tesztek, megoldókulcs, szuper

2018. ápr. 3. 04:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 Anonime AJ válasza:
48%

Én másfél év alatt megtanultam youtube-osoktol és rajzfilmekböl úgy angolul hogy negyedfokúra éretségiztem belőle.


Ha szereted azt a nyelvet meg tudod tanulni magadtól is.

...Mint a babák...

2018. ápr. 4. 09:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Duolingo program a kis bagollyal telefonon jó játék, youtube csatornák de nem feltétlenül magyar, hanem angol csatorna.
2018. ápr. 4. 23:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Még nem halt bele senki.
2018. ápr. 8. 16:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!