Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Nyelvtanulás » Mennyit tanulhatok nyelvet,...

Mennyit tanulhatok nyelvet, ha online játékon beszélgetek órákat, naponta (4-5 órát)? Olyan személyek válaszát várom, akik szoktak online beszélgetni külföldiekkel.

Figyelt kérdés
Hasonló kérdést tettem fel nem rég,de most kifejtem bővebben.Nem a Call of Duty vagy Fortnite nevű játékokon játszom,ha nem a FIFA-n.És sok angol játékossal beszélgetek,valamint azt is hozzáteszem nem csak a játékról beszélünk,hanem a külömböző kultúrákról,szokásokról,milyen az élete az adott személynek,futballról.Hozzátéve nagyon megválogatom milyen emberekkel beszélgetek,hiszen én részben azért is játszom hogy minnél több barátom legyen online és összeszedjek egy jó csapatot.

2018. ápr. 3. 09:09
 1/2 anonim ***** válasza:

Nyilván tanulhatsz elég sokat, főleg ha nem csak a játékról beszéltek.

Egyébként egy plusz tipp olyan embereket keress akik anyanyelvként beszélik az angolt, mert egyrészt hallod az angol akcentust, hallod hogy beszélnek, kifejezéseket, esetleg szlengeket tanulhatsz stb. Ami ugye egy nem anyanyelvi szinten beszélőnél nincs meg.

2018. ápr. 6. 11:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Javarészt angol játékosokat keresek pontosan azért,amit említettél,mert ők kijavítanak.Volt olyan,akivel csak 1-2 percig beszélgettünk és azt hitte londoni vagyok.De persze nagyon nehéz megérteni a skótokat,de könyebb megérteni az olyan embereket,akik Britania déli részélről jönnek.Voltaképpen saját nyelvi előrelépésre,esetleg tapasztalatokra kérdeztem rá.
2018. ápr. 6. 13:16

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!