Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Nyelvtanulás » Május ötödikén írom a nyelvviz...

Május ötödikén írom a nyelvvizsgát, készen lesz a bizonyítvány július 11ig?

Figyelt kérdés

Origó, B2 angol, eredetileg komplex lett volna de nem tudtam az írásbelin megjelenni és halasztottam a májusira. A szóbeli részéről így külön kapok bizonyítványt, az biztosan elkészül a hiánypótlás határidejéig . Azt írják az oldalon, hogy "nagy valószínűséggel " elkészül, de mi a tapasztalat?

Lemondok a felülbírálati jogomról, illetve maximum 60 napot kell várni, az pedig pont július 5, de aggódom.


2018. ápr. 7. 11:49
 1/2 anonim ***** válasza:
Megfogod kapni,ha sikerült. Ilyenkor gyorsabban megy valamivel a javitás,így ne félj tőle.Tavaly irtak is hogy Julius 11.e elott mindenkinek ki kell kuldeni . Nekem is idoben megerkezett.Igen mondj is le a felulvizsgalati jogodrol.
2018. ápr. 7. 12:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
igen
2018. ápr. 7. 20:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!