Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Nyelvtanulás » Visszaigényeltem a komplex...

Visszaigényeltem a komplex angol nyelvvizsga díját és csak 10000 Ft-ot akar visszautalni a magyar államkincstár, ilyenkor mi a teendő?

Figyelt kérdés
2018 január ötödikén sikeresen letettem a középfokú angol nyelvvizsgát, elküldtem a számlát visszaigénylésre és a nyugdíjfolyósítő küldött erre egy levelet, hogy 10000 Ft-ot fizetnek vissza, mikor az új törvény értelmében az egész vizsga díját kellene visszaküldeniük, ami 34500 Ft. Ne szúrják ki a szemem a törvényes díj majdnem harmadával.

2018. ápr. 18. 16:53
 1/1 anonim ***** válasza:

Szia! Először is, szerintem olvasd át még 2x a levelet.


Én is januárban voltam ORIGO-n, 28.000 Ft volt. 3 hete érkezett az utalás 28.000 Ft-ról!


Nekem is jött egy első levél még márciusban, ami egy VÉGZÉS, mégpedig egy függű hatályú végzés. Ez azt jelenti, hogy a kérelmed folyamatban van, elbírálás alatt, és erről majd még egy levélben értesítenek.


A 10.000 Ft arra vonatkozik, amennyiben 30 napon belül nem utalják el a 28.000 Ft-ot (vagy amennyi neked volt), plusz 10.000 Ft-ot kapsz!


LEVÉLBEN:

"A Nyugdíjfolyósító igazgatóság a nyelvvizsga támogatás tárgyában folyamatban lévú eljárásban (!!) a kérelmező részére 10e Ft-ot köteles megfizetni, amennyiben (!!!) 2018. március 29. napjáig az ügy érdemében nem dönt (!!), illetőleg az eljárást nem szünteti meg.



Megfogod kapni.

2 hete vettem át a határozatot, amiben megállapították a 28.000 Ft-ot , és már rég a számlámon van.

2018. ápr. 21. 09:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!