Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Nyelvtanulás » Origó C1 nyelvvizsga szóbeli?

Origó C1 nyelvvizsga szóbeli?

Figyelt kérdés

Milyen tapasztalataitok vannak ezzel kapcsolatban? Nagyon gondolkodtató kérdéseket tesznek fel, a képek elvont témájúak?

Nekem már megvan a középfok, de aggódom, hogy a felső nem fog olyan könnyen menni.


2018. ápr. 21. 09:56
 1/9 anonim ***** válasza:
Én angolból voltam egy éve, a közös beszélgetés a bűnözésről/jogról szólt (igazságos-e, mi a helyzet a börtönökkel, vissza lehet-e illeszkedni) szerintem nem egy nehéz téma. A képleírás pedig a környezetvédelemhez kapcsolódott, szintén nem túl bonyolult beszélni róla.
2018. ápr. 21. 15:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
Köszönöm a választ, és gratulálok a vizsgához!:)
2018. ápr. 21. 16:11
 3/9 anonim ***** válasza:
Köszi, sok sikert neked is! Közben eszembe jutott, hogy előttem a lánynak talán az egészségügy lett volna az egyik téma, de végül a másikat választotta (a képleírásnál a kettő kihúzott közül te dönthetsz, hogy miről szeretnél beszélni).
2018. ápr. 21. 21:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
Bocsi, hogy részletben, de véletlen elküldtem az előzőt. A képleírásnál pl. direkt mondta a vizsgáztató, hogy ne magáról a képről beszéljek, hanem ami a kép láttán random beugrik. A képen amúgy egy tó mellett szedtek szemetet, úgyhogy nem is feltétlen a környezetvédelem ami beugrik, simán lehet, hogy másnak a közösségi terek megtisztítása jut eszébe, úgyhogy nem kell félni tőle, (saját tapasztalat szerint) az Origón az számít amit tudsz, és nem, nem vagyok velük semmilyen kapcsolatban. :)
2018. ápr. 21. 21:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen, megnyugtattál némiképp. :) Igazad van, középfokon én is tapasztaltam, hogy rendesek.
2018. ápr. 22. 08:34
 6/9 anonim ***** válasza:
Remélem még nem késő a válasz :D a közös beszélgetésnél a Mars expedícióról beszélgettünk, a képemen vegyészek szerepeltek, de itt a környezetvédelemre tereltem a témát meg hogy a tudósok mennyire fontosak a mai világban, a szituációm meg az volt h a bátyám házasodott egy olyan nővel akit én nagyon nem bírtam (az nem volt megadva, hogy miért) és a szituáció is eléggé elvont volt, inkább arról beszélgettünk hogy mi a jó kapcsolat titka
2018. ápr. 26. 13:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen a választ!:) A jövő héten megyek, úgyhogy hasznos volt a hozzászólás.
2018. ápr. 27. 17:55
 8/9 anonim ***** válasza:
Szia:) én november elején voltam, nem volt nehéz, turizmus, iskola, nyaralás, life long learning, facebook előnyei es hatranyai, ilyenek voltak :) A fontos tenyleg csak annyi hogy egy témával kapcsolatban csak mondd és mondd ami eszedbe jut. Nagyon rendesek voltak, origon sehol sem esznek embert,nagyon korrektek voltak és igazságosan pontoztak nagyon. Szerintem az már fél siker ha esetleg valakivel beszélgettél es gyakoroltal sokat kulonbozo temakrol mert akkor mar rutinos vagy nagyon :) Nekem az sokat segített hogy azt képzeltem hogy ez nem a valódi vizsga, hanem csak egy beszélgetés egy baráttal :) Nagyon fontos hogy ne izgulj rá nagyon mert nincs ertelme :) A
2018. ápr. 28. 18:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
Nagyon köszönöm a biztatást! :) Már nem is tartok annyira a szóbelitől, készültem sokat. Lehet, hogy most már az írásbelitől kéne félnem. :D
2018. ápr. 29. 08:49

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!