Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Nyelvtanulás » Valaki letudná írni Lubics...

Valaki letudná írni Lubics Szilvia életrajzát németül?

Figyelt kérdés
Sziasztok.Azt kaptuk németből házinak hogy írjuk le Lubics Szilvia életrajzát.Na itt az a baj hogy én még magyarul sem tudom leirni nemhogy németül szóval valaki segítene nekem?
2018. ápr. 24. 20:40
 1/2 anonim válasza:

Szia. Összeírtam neked pár sort, nem tudom azt garantálni, hogy helyes, sőt biztos van benne hiba, de szerintem jobb, mint a semmi :)

Szilvia Lubics hat in Jászberény geboren am 27. Mai. 1974. Sie ist Ungarischer Amateur Läufer. In Zivilkleidung ist sie Zahnarztin. Sie hat drei Kinder. Zur Zeit lebt sie in Nagykanizsa. Der Ultraläufer des Jahres in Ungar 2011,2012,2013 und 2014. Sie hat im Jahre 2016 Magyar Becsület Rend erhalten.

2018. ápr. 25. 11:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Oké köszönöm!Egyébként a mi sulinkban tanult, ma tudtam meg:D
2018. ápr. 25. 22:04

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!