Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Nyelvtanulás » Cosmopolitan lingua nyelviskol...

Cosmopolitan lingua nyelviskola angol tanfolyamán név szerint kik a jó tanárok?

Figyelt kérdés
Eddig Jánosról, Kornélról és Enikőről hallottam, hogy jók. Van akinek Misi is tetszett, nekem ő annyira nem vált be. Michaelt és Gabrielt kerülném.

2018. ápr. 25. 11:02
 1/4 anonim ***** válasza:
Nekem Cyril es Wallis is bejott😄
2018. ápr. 25. 14:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
0%

“HETI AKCIÓ: -40% + 50 ÓRA INGYEN!”


Na egy ilyen hirdetessel az egesz ugymond sulit kerulni kell

Bocs, kerdezo, a suli hirdetese nem valt be.

2018. ápr. 25. 14:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim válasza:
100%

2. válaszoló, miért kéne kerülni a sulit?

Én németre jártam oda 2 hónapot a tavalyi évben, és nagyon sok mindent tudok már, pedig a 0-ról indultam. Igaz, rengeteget is tanultam, készültem és mindig minden házim kész volt. Igy lehet csak igazán fejlődni, ha komolyan veszi az ember. :-) Angolról nincs véleményem, de az iskolát ajánlom. ;-)

2018. máj. 3. 17:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Én Danihoz és Ádámhoz jártam angolra, mindkettő szuper volt! Michael már nem dolgozik ott. Gabrielt én sem bírtam annyira, de nem vészes.
2019. szept. 30. 17:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!