Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Nyelvtanulás » Ti hogy csinálnátok?

Varga Lilian kérdése:

Ti hogy csinálnátok?

Figyelt kérdés
Nem mondtam itthon hogy nincs meg a nyelvvizsga a diplomahoz így a diplomaosztora se kell majd menni. Az egész család úgy tudja hogy megvan és sokáig elbeszeltunk egymás mellett mert van alapfokúm és én azt hittem arról beszélnek csak most lett világos nekem hogy nem, de nem mertem szólni. Voltam már vizsgázni az eredményt még nem tudom. Mit tegyek... Volt már valakinek hasonló? Hogy fogadták otthon

2018. máj. 5. 15:24
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
Megmondod, hogy még hátravan a nyelvvizsgád, ami kell a diplomához. Egyébként nagyon elbeszélhettetek egymás mellet, ha a családod számára nem volt egyértelmű ez. Remélem, hogy a rokonságot nem hívták még meg a nem létező diplomaátadóra...
2018. máj. 5. 16:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Nem lehet valami jó abban a családban a kommunikáció.
2018. máj. 5. 18:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
42%
Még most kérdezted, hogy hol lehet lemondani a felülvizsgálatról? Akkor nem is vizsgáztál? Nagy lesz a csalódás, de a te hibád. Mondd el az igazat mielőbb! Nekem csak szóbelim volt, de nem beszéltünk el egymás mellett. Mondtam, hogy ezzel nincs letudva, akkor lesz diploma ha meg van az írásbeli vizsga is.
2018. máj. 5. 22:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
De vizsgaztam.
2018. máj. 6. 18:41

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!