Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Nyelvtanulás » Meglesz a felsőfokú nyelvvizsgám?

Meglesz a felsőfokú nyelvvizsgám?

Figyelt kérdés

Minden nagyon f@$zán ment egészen a hallás utáni szövegértésig.

Ezt nagyon elrontottam, sokat csak tippeltem. A beszélgetésen pedig összeszedetlen votlam, csináltam nyelvtani hibákat.

Mire számítsak? Így nem lesz 40% nem?


2018. máj. 5. 19:21
 1/3 anonim ***** válasza:

Ez origo?

Nem tudom felsőfokon hogyan megy, de középen leginkább a kommunikációt nézik, hogy mennyire gyorsan reagálsz a témára, vannak-e ötleteid. Ez 25 pont, míg a nyelvtanra csak 10 pontot adnak. Szóval láthatod, hogy nincs arányban a kettő.

Hát a magnó meg attól függ, hogy jókat írtál-e, a semmire nem tudnak pontot adni.

2018. máj. 5. 21:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:

Írtam én mindenhova.

Euroexam C1 komplex felsőfok

2018. máj. 5. 21:25
 3/3 anonim ***** válasza:
mondjuk ecl és b2, de tavaly én is nagyon féltem, hogy nem lesz meg, mert úgy éreztem, hogy borzalmasan sikerült és még beszéltük is barátnőmmel, hogy nem csak nekem ment rosszul. aztán mikor megkaptam a bizonyítványomat, akkor láttam, hogy 65% lett. ráadásul a beszélgetést is úgy éreztem, hogy szar lesz, nagyon féltem meg olyan alap hibákat vétettem... 96%... szerintem ne félj, simán érhet meglepetés (jó értelemben :D)
2018. máj. 5. 21:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!