Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Nyelvtanulás » Kinek hogy ment a b2 angol...

Kinek hogy ment a b2 angol origó írásbeli? Esetleg ha valaki emlékszik a második feladat megoldására ne tartsa magában :D

Figyelt kérdés

2018. máj. 5. 21:47
 1/7 anonim ***** válasza:

Én emlékszek, de ebből hogy fogsz rájönni, hogy jókat írtál-e? :D Vagy leírtad konkrétan, hogy 1-A, 2-B?


A Titanic sok gazdag embert és migránst hozott be. Az ötödik napon viszont nekiment a jéghegynek, mivel nem tudott az észlelés után rögtön irányt változtatni. Nem volt elég mentőcsónak, csak az emberek felének jutott. Miután tudták, hogy csak kevés idejük van hátra a hajón, így gyorsan intézkedésbe kezdtek, de mivel sokan aludtak, így nem mindenki vett részt ezen. Sok félig üres mentőcsónak lett elpazarolva, és az utolsó mentőcsónakba sokan be akartak mászni, de a végén sokan beugrottak az óceánba is.


Azt tudom, hogy az első I, migráns volt, az utolsó meg C, ha ez segít valamit.:D

2018. máj. 5. 23:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:

Igen felirtam a válaszaimat direkt hátha valaki lesz olyan jófej mint te :D

Köszi a választ sokat segített :)

2018. máj. 5. 23:40
 3/7 anonim ***** válasza:
Ami most még beugrott, hogy szerepel benne a HEL szo valahol a vége felé, ilyen sorrendben. pont arra gondoltam, hogy jol is esne egy hell energiaital.:D
2018. máj. 5. 23:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Ohhh rendben köszi, most akkor tuti elrontottam valamit mert a H-t én előre írtam :O
2018. máj. 6. 00:06
 5/7 anonim ***** válasza:

:/

Nem volt könnyü szerintem a második feladat. Az elsö viszont elég jo volt, föleg a mintafeladathoz képest. max kiegyenlitjük azzal a 40%-ot.:)

2018. máj. 6. 00:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
Igen, igazad van, de még jó hogy két feladatot néznek :) Azt egyébként tudja valaki mi alapján adnak pontot a levélre? Mert itt sok olyat olvastam hogy nagyon lepontozták pedig több igeidőt is próbált használni az illető és mindent bele irt amit kért a feladat a szókincsre is figyelt még is csak 47%ot kapott. És sokan írtak hasonlót. Azt meg nem tudom hogy akkor mi alapján is jön ki a 20 pont, hogy mit várnának el?!
2018. máj. 6. 08:57
 7/7 anonim ***** válasza:
a feladatlapon rajta volt, a tartalom 5 pont, nyelvtan 5 pont. a többire nem emlékszem. én is hallottam, hogy lepontozzák a levelet, attol félek én is a legjobban.
2018. máj. 6. 13:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!