Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Nyelvtanulás » Van olyan, aki tegnap vizsgázo...

Van olyan, aki tegnap vizsgázott és nagyjából emlékszik a május 12-ei euroexam írásbeli feladatainak válaszaira? Én amire emlékszem első feladatnál a legelsőhöz a mítosz címet, a másodikhoz a preservation effect-es címet,

Figyelt kérdés
A harmadikhoz a természeti katasztrófa, negyedikhez a go around...ötödikhez deep see..utolsóra nem emlékszem mi volt. A második kérdésben az A-ban volt a missing furniture, c-ben a lopás, d-ben a megérkezés utáni alvás és az invited non president is, többire nem emlékszem. A 3 kérdésnél pedig az elsőnél a többféle kávét..., másodiknál a fire, aztán nem sorrendben, de válaszok még az új tulajdonos lett, renoválás, és a kávézó történetéről szólt az utolsó. Nem biztos, hogy ezek a jó válaszok, valaki emlékszik esetleg rá?

#nyelvvizsga #Euroexam #angol középfok írásbeli #május 12.
2018. máj. 13. 11:57
 1/7 anonim válasza:

Huu, nem emlékszem pontosan már, de én ahol arról beszélt, hogy sóból ételt és gyógyszert készítenek oda a a Vital resourcerst írtam. Én az írásbeli miatt nem aggódom, annál inkább a listening miatt. Nálunk 10 perc késéssel kezdődött, mert elromlott a magnó és behoztak helyette egy másikat, amin nem lehetett tisztán érteni, ráadásul a terem is visszahngzott.

Ott az elsőnél nekem volt: matek, föci, francia, töri, irodalom és nyelvtan.

Alig hallottam ezeket is ki, így az utolsó már nekem elég tippes lett. Hogy érzed neked hogyan sikerült?

2018. máj. 15. 14:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim válasza:
Az utolsó nem a teknősöknek a mentő expedíciós része volt?
2018. máj. 15. 14:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim válasza:
Amúgy meg, ha jól emlékszem stimmelnek veled a válaszaim. Írj privátot ha gondolod.
2018. máj. 15. 14:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

Első mítosz, a második a vital resource, aztán a természeti katasztrófa, go around, preservation, és a hatodikat már nek tudom pontosan..

A listeningnél meg ugyanzokat írtam mint az első..

Nektek összeségében hogy ment?

2018. máj. 15. 23:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim válasza:

#4

Hát én Readingen alsóhangom egy 80% ra számítok, de lehet jobban ment, a listening a fentebb említett dolgok miatt 50%korulire, de lehet tippjeimmel meg lesz a 60% orulnek neki. A writing és szòbeli pedig megoldó kulcs nélkül nehezen értékelhető magamtól, de egy writingnal a 70% ra számítok a speakingnel egy 60% körülire.

Aztan kitudja lehet föle lehet alá értékeltem magamat, ezek csak a saját számításaim.

Neked hogyan sikerült?

2018. máj. 16. 23:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

#5


A readingem nagyon jól ment, olyan 90-95%, a writingot is sokat gyakoroltam, a tanárom a suliba aki korábban javító tanár volt az Euronál azt mondta, hogy olyan 75-80%-os leveleket írok, a témák szerintem jók voltak. A listeninget nagyon elszúrtam az olyan 40-50%, a speakingnél pedig izgultam, hibázgattam, de végülis beszéltem sokat, azt is olyan 50%ra teszem.. kb összesen a 60% meglesz, legalábbis remélem :)

2018. máj. 17. 12:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 laszloszel válasza:

Listeningre második és harmadik emlékszik valaki?

Reading, nekem is mitosz, vital resource, term. kataszt.,go around,

a kávézós hasonló, de volt még több kávézóról is szó, ha jól emékszem. a középsőnél az invited non president miért a d? Nekem vmiért a:-(

Listening: ua.

2018. jún. 1. 05:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!