Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Nyelvtanulás » Hogyan zajlik egy nyelvvizsga?

Hogyan zajlik egy nyelvvizsga?

Figyelt kérdés

Kozepfoku angol.

Elsoszor van az irasbeli aztan a szobeli vagy forditva?

Eredmeny mikor van?

Rogton az utan ahogy vege vagy varni kell vmire?

Koszonom



2018. máj. 16. 20:27
 1/5 anonim ***** válasza:
89%
Elolvasod a vizsgaközpont oldalán, ahogy mindenki más tette.
2018. máj. 16. 20:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
56%

Euroról tudok nyilatkozni.

Reggel 9 kezdődött az egynyelvű írásbeli, egy arrogáns csaj volt bent felügyelőnek, de hihetetlen béna volt és össze-vissza beszélt.

Kezdődött szövegértéssel, szünet, majd 2 levelet kellett írni, szünet, magnóhallgatás.

Aztán majdnem 5 óra várakozás után bejutottam a szóbelire, előtte megkaptam a picture story képeket, majd 10 perc felkészülés után kezdődött a szóbeli, úgy 10 perc alatt le is ment.

És ennyi.


Viszont ezt tudom ajánlani mert kegyetlen könnyű, a szövegértéssel 15 perc alatt végeztem... ja és sikeres lett a vizsgám úgy hogy előtte semmit nem foglalkoztam az angollal az iskolai órákat kivéve.

2018. máj. 16. 21:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:

1. Te egy akkora vagy...

2. Koszonom szepen :)

2018. máj. 16. 22:20
 4/5 anonim válasza:

LanguageCert nyelvvizsga:


Online jelentkezel

Befizeted

Kiküldik az értesítőt minden helyszíről és időpontról. Plusz a fontos tudnivalókról mint pl. személyit ne hagyd otthon.

Nekem előbb az írásbeli volt pénteken, utána pár órával a szóbeli.


Átlagosan minden nyelvvizsgánál 3-4 de inkább 4 hét a várakozás mire megjön az eredmény.

Ha átmentél akkor további 3-4 hét mire kézhez kapod a bizonyítványt.


Általában az írásbeli van először. Szóbeli utána vagy másnap valamikor. Attól függ milyen sokan vannak.

2018. máj. 17. 23:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Euroexamen voltam én is, de szerencsére nekem abszolút pozitív élményt adtak:)

Kétnyelvűre mentem, csak én meg egy másik vizsgázó voltunk, a többiek mind az egynyelvűre érkeztek, ami kicsit később kezdődött. Szóval nagyon jól elbeszélgettünk kezdés előtt a teremfelügyelő csajjal, ő amúgy végig nagyon aranyos volt, korrektül tájékoztatott stb:)

A reading, writing és a listening elég hamar lement, közben voltak kisebb szünetek. Aztán a szóbelire sajna nekem kb 2 órát várni kellett, de maga a procedúra egy 10 perces felkészülésből megy egy 15-20 perces feleletből állt. Itt is nagyon rendesek voltak a vizsgáztatók, maximálisan arra voltak kíváncsiak, hogy mi az, amit tudunk és nem a frászt akarták ránk hozni.

Én reggel 9-re mentem (az egynyelvűek asszem 9:45-re) és kb fél 4-kor végeztem, szóval egy egésznapos programra lehet számítani.

2018. máj. 20. 16:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!