Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Nyelvtanulás » Cosmopolitan Lingua? Ki járt...

Cosmopolitan Lingua? Ki járt oda, mennyire tetszett?

Figyelt kérdés

Angol intenzív tanfolyamra szeretnék menni (középfok), nagyon jókat hallottam/olvastam a suliról, de kíváncsi lennék még véleményekre, tapasztalatokra :) Például hogy milyen jellegű feladatok voltak (pl mennyi beszéd, hallgatás volt, nyelvtant mennyire néztétek át) :)

Illetve hogy mekkora létszámú volt egy csoport.

Köszönöm előre is :)



2018. máj. 24. 22:04
 1/1 A kérdező kommentje:

Akkor leírom én a véleményemet így utólag, hátha valakinek hasznos lesz :)

Két kurzusra is jártam a kérdés kiírása óta, nagyon nagyon meg vagyok elégedve vele, hihetetlen hasznos volt és rengeteget fejlődtem, minden téren. A két kurzust két külön tanár tartotta, mindketten nagyon rendesek és jófejek voltak, csak jót tudok mondani, biztosan részt fogok még venni náluk néhány tanfolyamon. :)

8-12 fős csoportok vannak, mindenféle jellegű feladatokat csináltunk, de tanáronként eléggé változó az óra felépítése, nekem az egyiknél jobban bejött, de ez egyéni gondolom :) Mindenesetre rosszat nem nagyon tudok mondani, az oktatási helyszínek szépek, igényesek, szerettem oda járni :)

2018. aug. 23. 23:03

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!