Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Nyelvtanulás » Dexam nyelvvizsga 3 ponton...

Dexam nyelvvizsga 3 ponton múlik a szóbeli, a komplex pedig 2%-on. Ha újraértékelést kérek megadják a pontot?

Figyelt kérdés
Esetleg valaki járt már hasonló helyzetben?
2018. máj. 26. 08:01
 1/6 anonim ***** válasza:
Csak úgy mert csak annyi hoányzik, nem valószínű
2018. máj. 26. 08:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Értem. És ha csak a szóbelit újra csinálom azt tudod mennyibe kerül? Ezt nem találtam meg pedig megnéztem az oldalon
2018. máj. 26. 08:26
 3/6 anonim ***** válasza:

Akkor nem kerested valójában..

[link]

2018. máj. 26. 11:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
100%
Elvileg nyomos indok kell ahhoz, és még azt is meg kell nevezned, hogy mi az, amit szerinted nem fogadtak el, pedig jo megoldás. Szoval pl. meg kell mondanod, hogy a hallgatás résznél a második feladatban el kellene fogadniuk a te változatodat is, mert nagyon félreértelmezhetöen mondta/nagy volt a zaj/tulságosan körülirta azt a mondatot és totál bezavart, amiatt hitted, hogy az a jo megoldás. Lehet, hogy még erre sem bolintanának rá, viszont másra nem nagyon tudsz felülbirálatot kérni.
2018. máj. 26. 18:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim válasza:
100%
Szia! Én is ebben a vizsgaidőszakban vizsgáztam a Dexamnál felsőfokon. Nekem 1 vizsgapont hiányzott. Már másodjára jártam így. Viszont most tényleg nagyon minimális híja volt. Most fellebbeztem és nekem megadták. A fellebbezést nem kell semmilyen különös indokkal, szakmai dologgal megmagyarázni, csak ha tényleg van ilyen, de ha nincs nem kell semmit kreálni, jogod van fellebbezni. Viszont ha 1 vizsgapontnál több kell nem valószínű, hogy megadják. Ahhoz sok plusz nyerspont kell még.
2018. máj. 28. 16:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Értem hat köszönöm akkor ezt majd külön megcsinálom majd:)
2018. máj. 29. 05:58

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!