Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Nyelvtanulás » Visszafizetik a nyelvvizsga...

Visszafizetik a nyelvvizsga árát ha a komplexen csak a szóbeli sikerült?

Figyelt kérdés
Marmint úgy értem hogy csak a szóbeli árát
2018. máj. 26. 13:16
 1/8 anonim válasza:
64%
Nem, ilyen nincs
2018. máj. 26. 13:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Es ha másodjára megpróbálom az írásbelit és sikerül azt visszafizetik vagy csak a komplexet?
2018. máj. 26. 13:29
 3/8 anonim ***** válasza:
0%

Miért fizetnék vissza? Olyan szokott lenni, hogy képzés árában benne van a vizsga ára is, és akkor nem kell külön fizetni rá.

Azert fizetsz a vizsgán, mert fent tartják neked a helyet, javítják, összeállítják stb.

2018. máj. 26. 13:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
A 2018.januar 1-tol a Magyar Államkincstár a sikeres nyelvvizsgák árát visszafizeti errol beszelek...
2018. máj. 26. 13:44
 5/8 anonim ***** válasza:
88%
De csak a sikereset.. ha pedig csak a fele sikerült, akkor nem sikerült.
2018. máj. 26. 13:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
100%

Szia!


A BME nyelvvizsgaközpontban láttam erről kiírást. Ott az volt, hogy ha nem sikerül egyből a komplex, hanem csak az egyik részvizsga, akkor arra még nem fizetnek vissza semmit. Tehát ha csak a szóbeli sikerül, akkor nem kapod vissza a pénzt. Ha utána elmégy írásbelizni, és az sikerül, akkor azzal együtt meglesz a komplex, de csak az írásbeli árát kapod vissza (tehát annak a vizsgarésznek az árát, ami később lett meg).


Nem 100%, nekem nem volt erre az infóra szükségem, csak elolvastam várakozás közben a plakátot a falon hónapokkal ezelőtt.

2018. máj. 26. 13:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
100%
Előző teljesen jól írta. És ez 100%.
2018. máj. 26. 14:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
100%
Igen, úgy van, ahogyan a 6. írta.
2018. máj. 26. 16:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!