Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Nyelvtanulás » Ajánlanátok angol emelt...

Ajánlanátok angol emelt szintű nyelvvizsgára felkészítő könyveket?

Figyelt kérdés

A nyelvtudásomról annyit kell tudni, hogy kb. 4-5 éve szereztem középszintű nyelvvizsgát angolból, de az egyetem óta nem is nagyon találkoztam vele, szóval biztos megkopott valamennyire a tudásom. Az is érdekelne, hogy milyen nyelvvizsga központot ajánlanátok, és miért?

Mennyire célravezető az egyedüli felkészülés, vagy mindenképpen szükséges és hasznos hozzá szerintetek néhány órát venni?

Egy nyár alatt fel lehet készülni, mondjuk munka mellett?



2018. jún. 4. 12:35
 1/2 anonim ***** válasza:
100%
Középfokúra mennyit készültél?
2018. jún. 4. 13:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Az angol volt a főnyelvem a suliban, de konkrétan a vizsgára azt hiszem 4 hónapot, akkor volt magántanárom. Ebben amúgy az az érdekes, hogy a németet egy nyár alatt megcsináltam, úgy hogy előtte 1 évet tanultam a suliban, ami nálunk semmit se számított, szóval szerintem ahhoz jobban van érzékem. De szerintem alapvetően könnyen tanulom a nyelveket, és elég jó nyelvtani alapom van, meg kikapcsolódásként olvasok, nézek sorozatot/filmet angolul, szóval azért teljesen nem veszett el az életemből, csak tisztában vagyok vele, hogy ez egy emelthez édes kevés :D De azért egyetem alatt rájöttem, hogy sokkal intenzívebben és kevesebb idő alatt is el lehet érni dolgokat... Mindegy, bocsi a kisregényért, remélem te (vagy más), tud ajánlani könyvet.
2018. jún. 4. 15:37

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!