Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Nyelvtanulás » Intenzív nyelvtanfolyam...

Intenzív nyelvtanfolyam mennyire jó szintrehozáshoz?

Figyelt kérdés
Pár éve tettem le a középfokú nyelvvizsgát angolból, de azóta sokat felejtettem. Nem használom napi szinten az angolt, alkalmazásokat használok, sorozatokat nézek angolul, de nekem ezek nem nagyon jöttek be. Egy intenzív nyelvtanfolyam megfelelő lenne? Volt valaki hasonló helyzetben?
2018. jún. 15. 12:41
 1/1 anonim ***** válasza:
Nálunk 3-6hetes intenzív tanfolyamok mindig vannak és aki csinálja nagyon profi benne, szóval ott hatalmasat lehet előre lépni, volt aki a nulláról jött és egy 6hetes kurzus után még tanult 1hónapot és le tudott nyelvizsgázni... szóval biztos tanárfüggő is, de az is biztos, hogy nagyon hasznos tud lenni, mert "töményen" a nyelvre kell koncentrálnod, és így lehet vele szintetugrani... összefoglalva biztosan nagy segítség a szintre hozásban, vagy akár a továbblépésben.
2018. jún. 15. 19:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!