Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Nyelvtanulás » Hatékony tanulási módszerek...

Hatékony tanulási módszerek felsőfokú angolhoz?

Figyelt kérdés
Filmeket nézek, what else would be good?
2018. jún. 15. 16:01
 1/6 anonim ***** válasza:
50%

A filmek a szovegertesben segitenek valamennyit, de ha belegondolsz, hogy egy 90 perces filmeben tenylegesen mennyit beszelnek akkor rajossz, hogy evtizedekig ulhetsz a moziban. Szerintem ennel SOKKAL jobb ha a youtube-on nezel videokat, amikben sokat beszelnek. Nagyon sok erdekes csatorna van.


Konyveket is olvashatsz angolul, ott aztan megkapod tomenyen az angol nyelvet.


A beszedertest felsofoku szinten szerintem nem lehet maskepp megszerezni mint kulonoran, vagy pedig kulfoldi tartozkodassal.

2018. jún. 15. 16:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%
Kommunikaciora gondoltam az utolso bekezdesben, nem a szovegertesre.
2018. jún. 15. 16:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%
Nekem külön óra nélkül lett meg. Előadásokat tartottam, amit felvettem és visszahallgattam. Illetve ha filmet néztem és ott kerdeztek valamit, mindig megallitottam és válaszoltam rá és ezt is felvettem és visszahallgattam.
2018. jún. 15. 16:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
0%

what else would be good

?

a "good" az béna

helyetta

what else would be beneficial/useful/ of use/helpful/gainful/valuable/of value/

would work/ be in blast/

2018. jún. 15. 17:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
100%
good is jó.
2018. jún. 15. 18:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

Én minden nap elolvasok egy rövidebb cikket 2-3-szor, aztán hangosan elmondom magamnak, hogy miről szólt.


[link]


Feladatok is vannak a cikkekhez, de azok elég könnyűek. A filmek szerintem sem olyan hatékonyak, a rövidebb videók, dokumentumfilmek hasznosabbak. Illetve könyv olvasása.

2018. jún. 15. 18:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!