Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Nyelvtanulás » Angoltanárként el tudok majd...

Angoltanárként el tudok majd helyezkedni?

Figyelt kérdés
Jelenleg osztatlan tanárin vagyok, az egyik szakom angol. Mi a tapasztalat, mennyire lehet könnyen elhelyezkedni angoltanárként? (Akár közoktatás, akár nyelviskola)

2018. jún. 15. 22:02
 1/7 anonim ***** válasza:
79%
Elég nagy az igény. Iskolákban és nyelviskolákban is. Nyelviskolákban viszont általában vállalkozóként dolgoznak veled. Magántanárként is jól lehet dolgozni.
2018. jún. 15. 22:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
0%
Részvétem. Igen, bár ha nem látod, hogy milyen szánalmas a helyzet, és a magyar közoktatásban akarsz elhelyezkedni, akkor vak vagy.
2018. jún. 15. 22:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
51%
Persze bár Német jobb lenne, közelebb van többen mennek oda.
2018. jún. 18. 07:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Az én angoltanárom skype-on tartja az órákat. Szóval, kis technológiai rásegítéssel országosan tudsz tanítványokat keresni, nem maradsz munka nélkül.
2018. jún. 20. 22:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
0%
Szerintem nem nagyon lenne rád kereslet. Egyszerűen nincs kereslet nyelvtanárokra. Ez van.
2018. jún. 24. 16:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
Utolsó: ezt kifejtenéd? Elég fura ezt olvasni, mikor elvileg nyelv- és 'reál'tanár hiány van.
2018. jún. 24. 18:23
 7/7 anonim ***** válasza:
0%

Manapság mindenki angolt tanít, a csapbol is angoltanár folyik, ezert hulyeség belevágni.


Nembeszélve arrol, hogy van kb 30 milklio ANYANYELVI angoltanár, akik ugyis jobbak mint bármelyik magyar anyanyelvu tanár mert többet tudnak.

2018. júl. 1. 12:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!